FOTOD | Marilyn Kerro ekskallim Aleksandr Šeps esitles Tallinnas oma uut raamatut

 (38)

21. oktoobril kell 14.00 esitles Venemaa võimsaim meedium Aleksandr Šeps Viru Keskuse Rahva Raamatus eesti keeles ilmuvat raamatut "Meedium: Otsides elu mõtet". Aleksandr Šepsi usutles esitlusel Viktoria Ladõnskaja ja esitlus toimus nii eesti kui vene keeles.

Aleksandr Šeps on enda eesti keeles ilmuva raamatu kohta öelnud järgnevat: "Olge valmis heitma pilku maailmale täiesti teisest küljest. Nüüdsest peale ei ole teie elu enam endine, tuleb vaid see üles leida... Selles raamatus soovitan teil üritada leida elu seal, kus selle otsimine poleks varem teile pähegi tulnud. See ei tähenda sugugi seda, et naaseme igikeltsa või ookeani sügavustesse ning jahime bioloogilisi sensatsioone. Näitan teile, et elu – see on tohutult enamat kui hingamine, kasvamine ja südamelöögid. Elu on tõusud ja mõõnad, mõtted ja oletused, sünd ja surm. Jah, te ei lugenud valesti. Just surmast saab elu algus. Kujuteldamatu ja ettearvamatu teekonna algus.“

Aleksandr Šeps on meedium ja selgeltnägija, kellele tõi ülevenemaalise tuntuse 2013. aastal osalemine TNT populaarses televisioonisaates "Selgeltnägijate tuleproov", kus ta võitis 14. hooaja võistluse. Tõsist konkurentsi pakkus talle teiseks tulnud Eesti päritolu selgeltnägija Marilyn Kerro, kellega jagati ka armastust, ent noorte ühine tee sai möödunud aastal otsa.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare