FOTOD | Vaata, kes on olnud Edgar Savisaare abikaasad ja "vihmavarjuhoidjad" läbi aegade

 (57)

Täna sai avalikuks pommuudis, et Edgar Savisaare elus on uus armastus. Karismaatilise poliitiku ümber on tema pika karjääri kestel tiirelnud hulganisti naisi. Mees on olnud kolm korda abielus, erinevate austajate teemal on meedias spekuleeritud lugematu hulk kordi. Publik meenutab mõnda, kellest on meedias seoses Savisaarega rohkem räägitud.

Edgar Savisaare abikaasad

Kaire Savisaar

Kaire oli Edgar Savisaare esimene abikaasa, kooselust on neil üks poeg, praegune tegevpoliitik Erki Savisaar. Naine on psühholoogiaharidusega ja tegeleb karjäärinõustamisega.

Liis Remmel (end. Savisaar)

Liis oli Edgari teine abikaasa, kooselust on neil poeg Edgar ja tütar Maria. Naine on õpetaja ja töötab ühes Viimsi koolis.

Vilja Savisaar-Toomast

Vilja ja Edgar abiellusid 1996. aastal, selleks ajaks olid nad üksteist tundnud juba 10 aastat. Nende tormilisest suhtest on ajakirjandus aastate jooksul palju kirjutanud. Paar aastat tagasi andis Vilja välja ka elulooraamatu, kus rääkis avalikult, milline nende abielu tegelikult välja nägi.

Seotud lood:

Paar lahutas abielu 2009. aastal.

Edgar Savisaare "vihmavarjuhoidjad" ja soosikud

Erika Salumäe

Olümpiavõitja Erika Salumäe ja Edgar Savisaar olid soojades suhtes enne mehe abielu Viljaga. Erika ja Edgari omavahelisest suhtest kirjutas Vilja oma elulooraamatus.

Vilja kirjutab raamatus, et isegi tema ja Edgari pulmapäeva hommikul suhtles mees veel Erika Salumäega. "Nad käisid pulmapäeval kahekesi "kampaaniat" tegemas. Neil oli tehtud koos postkaart, kus nad olid peal sõnumiga "Alati võidukad". Jagasid seda valijatele," meenutas Vilja raamatus.

Siret Kotka-Repinski

Loe veel

Kuulujutud Sireti ja Edgari võimalikust suhtest läksid liikvele pärast seda, kui nad koos romantilisel soojamaareisil käisid. Samuti peeti 2011. aastal Siret Kotka-Repinski kodukülas ühiselt jaanipäeva. Siret on ise meedias kuulujutud tagasi lükanud.

Moonika Batrakova

2007. aasta augustis avaldas Õhtuleht foto, kus Savisaar Batrakovat rindadest krabab. Moonika näol oli tegu ühe Edgari suurima usaldusisikuga ja kõige pikaaaegsema "vihmavarjuhoidjaga". Naine oli pea 10 aastat alati Savisaare kõrval ja aitas mehe elu ja tegemisi planeerida.

Olga Ivanova

Olga on üks väheseid, kes on Edgari kõrvale jäänud ka pärast Keskerakonnast lahku löömist ja oma valimisliidu loomist. Naine oli samuti üks neist, kes tihti linnapea kõrval koos vihmavarjuga seisis.

Praegune soosik

Jelena Valme

Edgar Savisaarele lähedane isik paljastas täna Elu24-le, et mehe südame on võitnud tema valimisliidu esinumber Jelena Valme, kes elab vahelduva eduga Hundisilmal ja Narvas.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare