Hardi Volmer tunnistab looderdamist riigikogus: mina olen siin vaikselt tiksunud ja pole suure poliitika kallale veel asunud

 (71)

Ööistung 17.05.2017
Ööistung 17.05.2017Foto: Hendrik Osula

Muusik, filmimees ja poliitik Hardi Volmer istub hetkel riigikogus asendusliikmena. Mees tunnistab intervjuus Õhtulehele, et pole riigikogus suure töö kallale veel asunud, palju energiat kulub muudeks asjadeks.

Õhtuleht uuris Volmerilt, et kas tihe töö muudel elualadel riigikogutööks jaksu ka jätab. Volmer vastas ausalt, et riigikogus toimub kohati rohkem sümboolne koosviibimine kui reaalne töö.

"Eks see valija suhtes on muidugi veidi alatu, vahel lausa kõlvatu käitumine, aga põhimõtteliselt on sul õigus. Eks see ole siin tüütu ja inertne värk. Mina olen siin vaikselt tiksunud ja pole suure poliitika kallale veel asunud. Süvenenud olen vaid nendesse eelnõudsse, mis mind isiklikult huvitavad. Eks siin käib rohkem selline sümboolne oma valijate eest seismine seni kuni keegi saadab sulle meili või helistab ja pahandab: "Kuule koer, mina olen sind valinud ja nüüd on mul selline jama majas!"

Loe refereeritud artiklit pikemalt Õhtulehest!

Rallipäev
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare