Iiri politsei pidas kinni trammipeatuses onaneerinud eestlase

 (184)

trammipeatus
trammipeatusFoto: Andres Putting

Iiri politseinikud pidasid neljapäeval Dublinis kinni eestlase, kes endale rahvast täis trammipeatuses ennastunustavalt käega mõnu oli asunud tegema.

Kentsakas intsident leidis aset neljapäeva õhtul kella 21 ajal, peatuses nimega Dundrum, kus 30. eluaastates Eesti kodanik ühtäkki püksid rebadele langetas ning seksuaaltungil enese üle võimust võtta lasi.

Iiri ajalehe Heraldi teatel kutsusid peatuses olnud inimesed aga politsei, kes eestlase kinni võtsid ja jaoskonda toimetasid. Eestlane sai kahtlustuse avaliku korra raskes rikkumises ja ähvardavas käitumises, politsei kaalub ka seksuaalkuriteo paragrahvi alusel eestlasele lisasüüdistus esitada.

Rõlge aktiga maha saanud eestlane elab alaliselt Dublinis ning töötab seal. Intsidenti nägid pealt paljud inimesed ning üks pealtnägija kirjeldas ajalehele, et olukord oli täiesti ootamatu ja ehmatav.

"Trammipeatuse lähedal asuv kaubanduskeskus oli sel ajal veel avatud, liikus seal palju inimesi ja peatus oli inimesi täis. Inimeste seas oli ka lapsi," sõnas pealtnägija, kes lisas, et kuna peatuses oli ka turvakaamera, jäi eestlase vägitegu ilmselt ka turvalindile.

Rallipäev
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare