Jarek Kasar ja Jan Uuspõld oma huumorifestivalist: Luige Nokk on nagu Õllesummeri naljavariant, heas mõttes!


Jarek Kasar ja Jan Uuspõld oma huumorifestivalist: Luige Nokk on nagu Õllesummeri naljavariant, heas mõttes!
Kanal 2

Jan Uuspõld ja Jarek Kasar korraldavad esmakordselt Eestis huumorifestivali, millel nimeks pandud Luige Nokk ja mis toob 8.-10.juunil neljale lavale ligi 50 armastatud Eesti näitlejat, koomikut, luuletajat, režissööri, mustkunstnikku ja muusikut. Saates "Nädalalõpp Kanal 2'ga" kinnitasid nad veendunult, et Eestis on rohkem koomikuid kui iial varem ja sellise ambitsioonika plaani ellu viimiseks ideaalne aeg.

Jarek naasis äsja Jaapanist ja Jan Indiast ning mõlemal oli o oma väga erinevate reisiseikluste kohta nõnda palju naljalugusid pajatada, et saatejuhid Teet Margna ja Kristja Jõekalda olid diivanil naerust kõveras. Seega pole ka mingi ime, et Kasar ja Uuspõld ka ise oma festivali olulisemad esinejad on.

"See on nagu Õllesummeri naljavariant, heas mõttes," iseloomustasid nad huumorifestivali. "On pealava, on teatrimaja, on värskeid etendusi, on väga vanu etendusi, on kontserdilava, kinotelk, toidutänav, mustkunst ja raadio. Genka teeb lastega räpipeo," loetles Uuspõld. "Minu käest on küsitud, kes jaksab 3 päeva järjest naerda. Palun, siin nad on," osutas ta käega hirmpikale esinejate nimistule.

Telli Kroonika