Joel De Luna saab jälle isaks?

 (25)
Joel De Luna
Postimees/Scanpix

Narkootikumidega kaubitsemises kolme aasta eest süüdi mõistetud ja kolm aastat vanglarežiimil elanud laulja Joel de Luna saab väidetavalt taas isaks!

Muusikute ringkondades levib kulutulena uudis, et vahepeal trellide taga jumalausku pööranud Joel De Luna on taas sillutamas teed pereõnnele, kirjutab kroonika.

Kes on see naine, kes väidetavalt De Lunale lapse sünnitab, on aga siiani saladus.

Mustanahaline laulja ei ilmuta end just tihti seltskonnas ning lähedalseisvate inimeste sõnul püüab ka ajakirjanduse tähelepanu vältida.

Tema mänedžer Timm Rannu soostub Kroonika küsimust võimalikust kenast sündmusest küll vahendama, kuid mida Joel selle peale kostab, selles osas joonistub Rannu suu vaikivaks kriipsuks kokku. “Eks ta vastab siis, kui vastab,” sõnab Rannu. Küll, selgitab Timm, on nad nõus peatselt valgustama Joeli märtsikuist ettevõtmist, eelseisvat kontserti.

De Lunal on abielust Victoria Kassiga kaks last: poeg Antonio Sebastian ja tütar Sinencia Jasmine. Victoria eksmehe uut võitu eraelu rindel valgustama ei kipu — veelgi enam, modelliagentuuris töötav Victoria ei soovi oma mehest enam ammu midagi kuulda…

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare