Joel Steinfeldt vihastas: kus mind on mõistetud süüdi pedofiilias?

 (53)
Joel Steinfeldt vihastas: kus mind on mõistetud süüdi pedofiilias?
Joel SteinfeldtPäevaleht/Pressifoto, Rauno Volmar

"Kes kurat, mille alusel ja mis õigusega on teinud Vikipeediast kui vabast entsüklopeediast kollase mölameedia peldikuseina, kus mind tutvustatkse kui hirmsat kurjategijat, pedofiili?" kirjutas Joel Steinfeldt oma Facebooki kontol.

"Kus ja kes on minu ohvrid? Kust pärinevad minu kohta sellised andmed ning kes või mis on selle informatsiooni allikas? Kas keegi on näinud või on kellelgi ette näidata kohtuotsus, kus mind on mõistetud süüdi pedofiilias?
Mis kuradi perses mina elan, kus iga mölakas võib oma fantaasiaid minu peale välja elada?" kirus mees.

"Kas need raipesööjad ka mõtlevad, mida nad minu eluga on teinud? Kelle poole mina peaksin pöörduma, et see pask ükskord kõrvaldataks? Kas selle pasa väljasittujad ei vastuta mitte millegi eest?
Kas keegi teist, mu sõbrad, oskab nõu anda?"

Joel Steinfeldt Vikipeedias:

Joel Friedrich Steinfeldt (sündinud 10. juunil 1950 Nõmmel) on eesti laulja ja muusik.

Lauluga "Kaks südant" võitis ta 1981. aastal Arne Oidi nimelisel lauluvõistlusel kolm auhinda.

Aastail 1968–1982 osales Steinfeldt ansamblites Pop-Pojad, Kooma, Haak, Hallo, Psycho, Vitamiin ja Dr. Friedrich. 1986–1989 esines ta ansambliga Prohvet. Ta hakkas iseennast nimetama Apostel Joeliks ja tema bänd kandis nime Apostel Joel Grupp [1].

2. oktoobril 1989 lahkus ta Iisraeli viisaga Nõukogude Liidust Itaaliasse. 2. mail 1990 vahistas Itaalia politsei Steinfeldti Roomas, süüdistades teda sugukõlvatustes 4-, 9- ja 11-aastase poisiga. Itaalia kohus karistas Steinfeldti 6-aastase vangistusega [2][3].

Seotud lood:

Pärast vabanemist 1995. aastal tuli ta Eestisse tagasi. Eestis on teda kahtlustatud kehalises väärkohtlemises ja alla 18-aastase isiku suguühendusele sundimises.[4]

9. juulil 2002 esines Arnold Oksmaa "Kroonikas" pihtimusega, et käis alaealisena sageli Steinfeldti juures seksimas. Seetõttu kaebas Steinfeldt ajakirja kohtusse. [5]

Ise on Steinfeld kõiki süüdistusi eitanud. Ta on ajakirjanduses öelnud, et ei saaks ka surma ähvardusel selliste asjadega hakkama, milles teda süüdistatakse. Tema sõnul püüavad poisid temalt raha välja pressida.[6]

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare