John Travolta ja Tom Cruise ei salli üksteist silmaotsaski! Mehed ajas tülli saientoloogia

 (11)
John Travolta ja Tom Cruise ei salli üksteist silmaotsaski! Mehed ajas tülli saientoloogia
Fotokollaaž / Scanpix / AP

Filmimaailma superstaarid John Travolta ja Tom Cruise ei salli üksteist silmaotsaski, väidab sainetoloogia kirikus töötanud turvamees väljaandele Daily Mail.

Travolta ja Cruise on mõlemad avalikult saientoloogia toetajad, kuid ühisesse sekti kuulumine ei ole meeste sõprusele hästi mõjunud. Turvamehe väitel tahavad mõlemad olla saientoloogia kiriku juhi David Miscavige’i soosikud.

Saientoloogia kirikus turvamehena töötanud Brendan Tighe sõnul oli Travolta kirikujuhi lemmik selle ajani, mil Cruise pildile tekkis. Pärast seda on nad mõlemad konkureerinud suure juhi tähelepanu nimel.

Cruise sai 2008. aastal kiriku juhi käest saientoloogias prestiiže autasu, mille peale Travolta armukadedaks muutus, kuna varem oli tema juhi lemmik olnud.

"Ma võin teile kinnitada, et Travolta ei tunnista Cruise’i üleolekut mitte ühelgi moel. Kui Cruise kirikult tähtsa autasu sai, oli Travolta maruvihane," rääkis Floridas kiriku peakontoris töötanud turvamees.

Staaride vaheline pinge on ammu avalik saladus, näiteks ei kutsunud Cruise Travoltat isegi enda pulma. Selle aastatuhande alguses olid mehed veel head sõbrad.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare