Kaheksa aastat hiljem: purikaohver Milana Kaštanova ja Irinei Kalatšov pole enam koos

 (33)
Milana Kaštanova
Milana KaštanovaFoto: erakogu, MK-Estonia

2010. aastal Peterburis jääkamaka tabamusest üliraske vigastuse saanud tallinlanna Milana Kaštanova on võidelnud nii tõsiste vigastuste, vähihaiguse kui ka nüüdseks üksildusega.

Pikka aega koos olnud Milana Kaśtanova ja Irinei Kalatšov on nüüdseks lahus, vahendab Starhit. "Irinei ja Milana pole juba ammu koos, nüüd seovad neid ainult sõbralikud suhted," lausus Milana isa Vadim Kaštanov. "Irinei jäi Peterburi - seal on tal õpingud ning töö. Aga kui ta satub Tallinna, tuleb alati meile külla."

Milana ja Irinei Arhiiv

Irinei ja Milana olid suhtes juba keskkoolist peale. Kuigi algselt läks Milana õppima Taani ülikooli, otsustas ta aasta hiljem minna oma poiss-sõbra juurde Peterburi.

2010. aasta veebruaris, kõndides Ida-Euroopa Psühhoanalüüsi Instituuti, kukkus Milanale pähe jääkamakas, mis muutis drastiliselt ta elu. Tõsiste vigastuste tagajärjel langes Milana koomasse ning arstid ennustasid isegi tema surma. Kõik juhtus katust puhastanud kommunaalfirma tööliste tõttu, kes ei piiranud ohtlikku kõnniteeala.

Irinei aitas väga palju kallima taastumisele kaasa. Tänu tema käivitatud kampaaniale sai Kaštanova pere Milana raviks koguni 10 miljonit rubla.

Kuigi Milanal on olnud edusamme, on tal jätkuvalt vaja raviressursse:

Swedbank

MILANA KAŠTANOVA

Konto number: EE082200221053223516

BIC: HABAEE2X

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare