Kaunis Elina Purde svingimisest: isegi, kui saaksin ise valida mõne atraktiivse paarikese, ka siis poleks see minu tassike teed

 (18)

Elina Purde
Elina PurdeFoto: Priit Simson

Kaunis noor näitlejanna Elina Purde mängib uues Eesti komöödiafilmis "Svingerid", mis sel nädalal esilinastus. Naine ei usu, et just teiste inimeste tutvustamine magamistuppa oleks lahendus suhteprobleemidele.

"Kui rääkimata sõnad kogunevad kuhugi ülemisse sahtlisse ja kumuleeruvad, siis tekibki selline tunne et sina oled möku, sina ei saa hakkama, miks sa ei taha mind, ma olen ebaatraktiivne," kirjeldas Elina seda, et probleemid suhtes tulenevad tihti halvast kommunikatsioonist.

"Aga svingimisest rääkides, siis mina ikkagi pelgan natuke võõraid inimesi ja mina isiklikult küll ei kujuta ette end svingimas. Isegi, kui saaksin ise valida mõne atraktiivse paarikese, ka siis poleks see minu tassike teed. Jääme ikka igaüks oma magamistuppa, oma kaasa või abikaasa või elukaaslase juurde. Mina, äsja abiellunu ja suhteliselt noore inimesena, ütlen veelkord "ei", "ei" ja veelkord "ei"!" oli Elina enesekindel.

Loe refereeritud artiklit pikemalt Õhtulehest!

Rallipäev
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare