Keeld peal! "Kuuuurija" suutis staarkiropraktik Allan Oolol vaiba alt ära tõmmata

 (186)
Keeld peal! "Kuuuurija" suutis staarkiropraktik Allan Oolol vaiba alt ära tõmmata
Fotokollaaž / Delfi / Õhtuleht

"Kuuuurija" tõi eelmisel hooajal vaatajate ette loo staarkiropraktik Allan Oolost, kes reklaamis ennast doktorina, kuid tiitlile vastavat haridust mehel ei ole. Nüüd on terviseamet teinud otsuse, et Allan Oolo ei tohi ennast doktorina reklaamida.

"Allan Oolole Canadian Memorial Chiropractic College`i poolt väljastatud diplom ei anna Allan Oolole õigust töötada Eestis tervishoiutöötajana ega kasutada enda reklaamimiseks sõna "doktor". Hoolimata sellest, et Allan Oolo on lõpetanud 4-aastased kiropraktika õpingud ning tal on väidetavalt õigus kasutada Kanadas ametinimetust Doctor of Chiropractic, DC, ei anna see talle automaatselt õigust kasutada ametinimetust "arst" või "doktor" Eesti Vabariigis.

Hr. Allan Oolo jätkab ametile antud selgituse kohaselt oma ettevõtte ruumides tegevustega, mis piirdub manuaalteraapiaga. Terviseametil on alust arvata, et lokaalanesteetikumide süstimist Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliiniku ruumides enam ei toimu.

Seotud lood:

Terviseamet on tarbijakaitseametile edastanud seisukoha seoses Allan Oolo poolt tarbijate suhtes võimalike eksitavate kauplemisvõtete kasutamisega.

Loe refereeritud artiklit pikemalt "Kuuuurija" lehelt!

Telli Kroonika