KIBE KIILLAUSE: Märt Sults salvas Karl-Erik Taukarit vastu: sinu laulusõnad kubisevad ka kirjavahemärkidest, mis pole mõne arust õigetel kohtadel

 (39)

KIBE KIILLAUSE: Märt Sults salvas Karl-Erik Taukarit vastu: sinu laulusõnad kubisevad ka kirjavahemärkidest, mis pole mõne arust õigetel kohtadel
Fotokollaaž

Keskerakondlasest koolipapa Märt Sultsi palju furoori tekitanud ebagrammatiline tervitusplakat keerutab nüüd tolmu üles laulja Karl-Erik Taukari sotsiaalmeedias, kus muusik kirjavigadele omalt poolt "puid alla paneb". Pajude teistegi muusika- ja kultuuriinimesteni läbi Taukari postituse jõudnud nöök ei jäänud aga Sultsigi poolt vastuseta.

"Tänud hea "laksu" eest, Karl-Erik ... ega sinu laulusõnad kubisevad ka komadest ja teistest kirjavahemärkidest (hingamise kohad), mis pole mõne arust õigetel kohtadel ... alused ja öeldised on kohad ära vahetanud, vahel ... loominguinimeste värk ... peaks ju sulle sobima ... :) Igastahes sõbrad ikka edasi !!! :)" kirjutas Sults Taukari Facebooki-postituse alla, saades lauljalt ka vastuse.

"Tere, Märt! Täitsa nõus, et mõnikord on emotsioon tähtsam kui piinliku täpsusega õigekirjareeglitest kinni pidamine. Tõsi, õppuritele head kooliaasta algust soovivalt plakatil leitud komaviga andis head ainest väikseks naljaks. Loodan väga, et sa vimma ei pea! :)" vastas Taukar.

Keelevigade vastu eksiva plakati kohta on Sults varasemalt kaitseks öelnud, et tema meelest oli teksti puhul tegemist kiillausega ning naljatamisi märkis ta ka, et komasid on lausesse pandud "kogu raha eest".

Kae sõnasõda:

Rallipäev
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare