Kohutavad detailid! Avaldati USA olümpiavõitja Bode Milleri pisitütre õnnetusejärgne hädaabikõne

 (7)

Kohutavad detailid! Avaldati USA olümpiavõitja Bode Milleri pisitütre õnnetusejärgne hädaabikõne
Instagram

Pühapäeval tabas USA olümpiavõitjast mäesuusataja Bode Milleri perekonda tõeline tragöödia, mil nende aasta ja seitsmekuuneEmeline Grier Miller naabrite juures oleval peol basseini kukkus ning uppus.

Kõmuväljaanne TMZ avaldas lõike hädaabikõnest, mis paljastab traagilise õnnetuse täpsemaid asjaolusid.

Kõne hädaabinumbrile tehti vaid loetud hetked pärast seda, kui väike tüdruk veest välja oli toodud. Kõne tegi endast väga väljas olev naisterahvas, kes sõnas, et teevad lapsele kunstlikku hingamist.

Hädaabi kõnekeskuse operaator uuris helistajalt,kas tüdruk hingab ning naisterahvas vastas eitavalt, ent tundis hetkeks, et lapse pulss taastus. Operaatori küsimuse peale, kui kaua laps vees oli olnud, öeldi, et mõned minutid, ent päris täpselt keegi ei tea. Telefonikõnest selgub, et kui pulssi tunti, pöörati laps küljele, et vesi kopsudest välja saada. Kõne taustal kuulis, kuidas keegi rääkis, kuidas lapsest voolab ohjeldamatult vett välja.

Daily Maili andmetel on aga kõne vältel kuulda, kuidas meeshääl ja naishääl üritavad last üheskoos hingama saada. "Hinga, pisitüdruk, hinga ometi!" hüütakse kõne taustal, kuniks meeshääl karjub, et ükskord ometi juba kiirabi kutsutaks. Sama telefonikõne ajal rääägitakse omavahel, kuidas laps on kaame ja tema keha on kangestunud.

Loe veel

Seotud lood:

We are beyond devastated. Our baby girl, Emmy, passed away yesterday. Never in a million years did we think we would experience a pain like this. Her love, her light, her spirit will never be forgotten. Our little girl loved life and lived it to it’s fullest everyday. Our family respectfully requests privacy during this painful time.

A post shared by Morgan Miller (@morganebeck) on Jun 11, 2018 at 4:04pm PDT

Rallipäev
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare