Krista Lensin sõbranna Signe Lahteinist: ta tuleb sellest välja, pole teist võimalust


Krista Lensin sõbranna Signe Lahteinist: ta tuleb sellest välja, pole teist võimalust
Kollaaž, Delfi

Eile hilisõhtul sattus Adaveres ränka liiklusõnnetusse armastatud saate "Kodutunne" saatejuht ja ajakirjanik Signe Lahtein. Lahteini kolleeg ja lähedane sõbranna, ajakirja "Kroonika" peatoimetaja Krista Lensin kasutab Signe kohta vaid kiidusõnu.

Krista Lensin sai Signega tuttavaks produktsioonifirmas Filmimees töötades. Lensin oli just siis äsja saabunud tagasi Eestisse. “Oleme alati lähedased olnud,” sõnas Lensin kommenteerides enda ja Signe vahelist sõprust.

“Signe on soe nagu päike, suurepärane ema. Ta tuleb sellest välja, pole teist võimalust,” lausus Krista Lensin sõbranna iseloomustamiseks soojalt.

Lensin kasutab Signest rääkides vaid kiidusõnu: aus, hooliv, väärt inimene. Jõuab palju, tahab teha kõike.

"Kodutunde" ametlikul kodulehel teatati täna hommikul, et Signe viibib haiglas raskes seisundis. "Kallid sõbrad! Eile õhtul juhtus traagiline liiklusõnnetus Tartu- Tallinn maanteel. Ühes neist autodest oli meie armastatud saatejuht Signe. Hetkel viibib Signe Tartu Ülikooli Kliinikumis. Me kõik palvetame tema eest!" seisab kirjutises.

Lahtein sõitis Tartu-Tallinna maanteel suunaga Tallinna poole, kui kaotas oma Opel Insignia üle juhitavuse. Temaga kokku põrganud veoautojuhi esmaste ütluste andmetel kaldus Lahteini sõiduk vastassuunavööndisse, kus toimus ka kokkupõrge.