Kristel Aaslaid kehakaalukultusest: ühel nädalal üllatusid kõik, kuidas paks Aaslaid peenikese Lenna kleiti mahub

 (77)

padjaklubi
padjaklubiFoto: Priit Simson

Kolmandat aastat ekraanil oleva sarja "Padjaklubi" näitlejannadel on omajagu kogemusi sellega, kuidas nende keha mõõdutundetult kommenteeritakse. Alles hiljuti kirjutati mitmeid lugusid Grete Kleini vormist. Seriaali näitlejad ei mõista, miks hinnatakse inimesi ainult nende kehakaalu järgi.

Kristel Aaslaiu, Kertu Moppeli ja Katariina Ratasepa arvates ei ole halb eeskuju mitte see, kui suur või väike keegi on, vaid kirg, millega lahatakse teise inimese välimust ja taandatakse ta kehaks, mis peab võõrastele pilkudele meeldima.

"Tundus, et on ületatud mingi piir, mille puhul ei peaks enam vait olema," ütleb Kristel. Meedia ja kommentaatorid, kelle sõnumit võimendatakse, on võtnud endale õiguse määrata, milline on "supervorm" ja mis on "kadestamisväärne". "See annab ju mõista, et kui oled teistsugune, pead tundma kadedust või alaväärsust," lisab Kertu Moppel.

Kristel Aaslaid puutus negatiivsete kommentaaridega kokku kõige rohkem näosaates osaledes.

Seotud lood:

"Ühel nädalal üllatusid kõik, kuidas paks Aaslaid peenikese Lenna kleiti mahub, siis aga leiti, et mul on suu peas tagurpidi," meenutab ta. Sotsiaalmeedias teatas üks noormees Kristeli fännilehel, et ta olevat "nii kole, nagu oleks labidaga näkku saanud". Kristel hakkas temaga vestlema, et välja selgitada, miks võõras inimene peab vajalikuks üldse midagi nii labast öelda.

Loe refereeritud artiklit pikemalt värskest laupäevalehest LP!

Hea lugeja, kas meedia ja kommentaatorid on kehakaalukultusega liiale läinud?

Rallipäev
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare