Kui palju?! Skandaalitarist Venemaa presidendikandidaat Ksenija Sobtšak kulutas puhkusele 2,5 miljonit

 (43)
Kui palju?! Skandaalitarist Venemaa presidendikandidaat Ksenija Sobtšak kulutas puhkusele 2,5 miljonit
Scanpix

Venemaa üks tuntumaid skandaalitare Ksenija Sobtšak läks pärast Venemaa presidendivalimiste kaotust koos abikaasa Maksim Vitograni ja poja Platoniga Taimaale puhkama, vahendab uudisteportaal starhit.ru.

Pärast pingelist presidendirallit, kus Sobtšak sai 1,5% valijate häältest põrutas 36-aastane ajakirjanik, poliitik, tele- ja raadiosaatejuht koos abikaasa ja pooleteiseaastase pojaga puhkama Tais asuvale saarele Koh Kood. Perekond üüris üht kõige luksuslikumat tuba Soneva Kiri villas, mille pindalaks oli lausa 600 ruutmeetrit.

Selles kuurortis on puhanud ka Madonna, Scarlet Johansson ning endine staarpaar Angelina Jolie ja Brad Pitt pidasid seal lausa mesinädalaid. Sobtšaki valitud korter läks talle maksma üle 2,5 miljoni rubla ehk 33 685 eurot kümnepäevase puhkuse eest.

Villas on neli restorani, millest üks asub puu otsas, pagariäri, vabaõhukino ja isegi observatoorium. Samuti sai Ksenija laps mängida lastealal, mis kujutab endast bambuselinnakut. Sobtšak nautis mõnuga ka kõiki SPA protseduure, mis ei olnud odavamate killast. Detox-proramm, massaažid ja individuaalne toitumiskava on vaid vähesed loetud protseduurid, mida skandaalitar puhkuse ajal endale lubas.

Telli Kroonika