Kuidas sobiks Luisa Värk uueks peaministriprouaks?

 (120)
Su nägu kõlab tuttavalt finaal
Su nägu kõlab tuttavalt finaalFoto: Ilmar Saabas

Täna saabunud teade, et Siim Kallas loobus peaministriks kandideerimast šokeeris paljusid, ent tõstatas ühtlasi ka küsimuse, kes võiks olla järgmine reformierakonna peaministrikandidaat. Pärastlõunal nimetati selleks sotsiaalminister Taavi Rõivas, kelle lapse ema ning elukaaslane on superstaarisaatest tuule tiibadesse saanud lauljanna Luisa Värk.

Elvas sündinud 27-aastane lauljanna sai tuntuks 2007. aastal saate "Eesti otsib superstaari" 1. hooajal, kus tal tuli alla vanduda Birgit Õigemeele lauluoskusele ning jääda finaalis teiseks. Ometi oli see Luisa jaoks edukas aasta, sest just siis kohtus ta oma kallima, tänase peaministrikandidaadi Taavi Rõivasega. Luisa osales ka 2008. aastal Eurolaulu konkursil, esitades koos Trafficuga loo "It's Never Too Late". Värgi ja Rõivase peres kasvab ka 2009. aastal sündinud tütar Miina Rihanna.

Luisa rõõmustas juba eelmisel aastal sotsiaalministri-, ent siiski juba ministriprouana, et sellel on ka üks suur eelis - presidendivastuvõtul saab varem kätlema ning ei pea liialt kaua ootama.

Vaatame nüüd Luisat aga värskel pilgul ning kujutleme teda korraks peaministriprouana!

Mida arvad sina, kallis lugeja, kas ja kuidas 27-aastane Värk sobiks riigi ühe tähtsama mehe kõrvale?

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare