Kuninglikud kõlakad! Kas hertsoginna Kate sünnitab varem kui avalikkusele öeldud on?


Prints William, hertsoginna Kate ja väike prints George
Prints William, hertsoginna Kate ja väike prints GeorgeFoto: Cathal Mcnaughton, Reuters

Mõni nädal tagasi teatas Briti kuningakoda, et prints Williami ja hertsoginna Kate'i perre sünnib kolmas laps. Rasedusaegse iivelduse tõttu on ka hertsoginna oma tavapärastest avalikest ülesannetest mõneks ajaks eemaldunud.

Ehkki kuningakoda pole avalikustanud, millal Kate'i tähtaeg olla võiks, arvatakse, et küllap see 2018. aasta aprillikuusse jääb. Ent prints William tegi viimatisel kohtumisel ühe heategevusliku organisatsiooni liikmetega märkuse, millest võib aimata, et kuninglik beebi sünnib arvatust varem.

William vestles ämmaemandaga ning tegi üsna koloriitse vihje. Kui ämmaemandad Williamit kolmanda lapse ootuse puhul õnnitlesid, sõnas prints: "Soovin teile kõike paremat, me võime kohtuda palju varem kui arvasite."

Tavaliselt ootavad paarid rasedusuudise avaldamisega 12. lapseootusnädalani. Kuninglik paar on aga eelmised kaks rasedust teatavaks teinud juba varem, just Kate'i haiguse tõttu. Pärast Williami lauset arvavad paljud, et sel korral ootas Suurbritannia armastatuim paar tähtsa teatega mõned nädalad kauem, vahendab Mirror.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare