Kuulsa Hollywoodi näitleja perekond andis meest opereerinud kirurgi kohtusse surma põhjustamise eest


Kuulsa Hollywoodi näitleja perekond andis meest opereerinud kirurgi kohtusse surma põhjustamise eest
Zuma Press

Kuulsa Hollywoodi näitleja Bill Paxtoni perekond usub, et mehe surm eelmisel aastal oleks olnud välditav. Lähedased andsid haigla ja näitlejat opereerinud kirurgi kohtusse, vahendab CNN.

Paxton, kelle karjääri tuntumad rollid olid filmides "Titanic" ja "Tulnukad", suri 61 aasta vanusena eelmise aasta 25. veebruaril südameoperatsiooni komplikatsioonide tagajärjel.

Paxtoni perekond väidab, et kirurg kasutas "kõrge riskiga ja ebatavalist kirurgilist lähenemist, milles tal piisavaid kogemused puudusid". Samuti süüdistatakse haiglat operatsiooni ohtlikuse varjamises.

Lähedased usuvad, et need asjaolud tekitasid Paxtonil peale operatsiooni esinenud komplikatsioonid.

"Bill Paxtoni ja tema perekond usaldasid selle haigla arste ja töötajaid, kuid Cedars-Sinai haigla reetis nende usalduse. Kirurgi tegevus põhjustas traagilise ja välditava surma," kirjutas ametlikus avalduses perekonna advokaat Bruce Broillet.

Haigla keeldus patsiendiandmete salastatusele viidates kommentaarist, kuid sõnas, et patsientide heaolu on nende jaoks kõige olulisem.

Paxtoni surmatunnistusel seisab, et mees suri infarkti tagajärjel, mis oli põhjustatud operatsioonijärgsetest komplikatsioonidest.

Meest jäi leinama kaks last ja abikaasa.

Rannap 65
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare