"Lastega kodus" staar abiellus vaid päev pärast seda, kui tema pruudi hotellitoast varastati 130 000 euro eest ehteid


"Lastega kodus" staar abiellus vaid päev pärast seda, kui tema pruudi hotellitoast varastati 130 000 euro eest ehteid
Zuma Press

Näitleja John Stamose jaoks oli eile üks elu õnnelikumatest päevadest, kuna 54-aastasena abiellus ta oma kihlatu Caitlin McHugh’ga. Paraku vaid päev enne pulmakellade kõlamist varastati pruudi hotellitoast üle 130 000 euro väärtuses ehteid. Siiski ei lasknud noorpaar seepärast pead norgu, vaid nägid siiski välja pidupäevale kohaselt säravad ja õnnelikud.

31-aastane modellist pruut nägi vapustav välja. Valge õlapaelteta printsessikleit oli tõeline tüllivaht! Meigi ja soengu jättis naine tagasihoidlikuks, kergelt laines juuksed olid kinnitatud hõbedase kammiga, suu oli roosakas ning silmameik sätendav. Peig kandis pulmapäeval tumesinist ülikonda valge pluusi ja kikilipsuga. Pärast tseremooniat istusid vastabiellunud vanaaegsesse Rolls Royce’i ja sõitsid Stamose koju koos külalistega pidutsema. Pildid pruutpaarist leiad Daily Mailist.

Siiski varjutas tähtsündmust eelmisel päeval toimunud vargus. Nimelt peatus McHugh Beverly Hillsi hotellis, ent polnud tollel hetkel oma toas, kui sealt varastati üle 130 000 väärtuses Neil Lane’i juveeliärist laenuks saadud ehteid. Meedia andmetel polnud sündmuskohal jälgi sissemurdmisest ning kedagi pole ka kinni peetud. Joonelt, kui pruut vargust märkas, helistas ta oma tulevasele abikaasale, kes naist lohutama asus.

Seotud lood:

Paar teatas eelmise aasta detsembris ehk kaks kuud pärast kihlumist, et nad ootavad perelisa. Stamos langes ühele põlvele oktoobris Disneylandis ning õnnelikud armunud postitasid uudise oma Instagrami kontodele.

I kissed the boy and said...yes! That’s what you do when the sweetest, most romantic Prince Charming treats you like a princess and asks you to be his 💍

A post shared by Caitlin McHugh (@caitlinskybound) on Oct 23, 2017 at 10:35am PDT

Loe veel

I asked...she said yes! ...And we lived happily ever after💍

A post shared by John Stamos (@johnstamos) on Oct 22, 2017 at 9:09pm PDT

Rannap 65
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare