Lenna Kuurmaa suvenõuanne: soovitan vähem tööd teha!

 (12)
Lenna Kuurmaa suvenõuanne: soovitan vähem tööd teha!
Foto: Siim Lõvi

Ööl vastu 2. märtsi sündis Lenna Kuurmaa ning Robert Vaigla perekonda tütar ning värskeid vanemaid pole avalikkuse ees sellest peale väga näha olnud ega nende tegemistest kuulda saanud. R2 saates "Siin me oleme" oli Lenna Kuurmaa täna telefonitsi "külas" ning rääkis saatejuht Tõnu Pedarule, et on jõudnud juba tänaseks harjuda uue rolli ja olukorraga.

Kas lapse sünd muudab elu ning toimub ümbersünd, nagu räägitakse, uuris saatejuht Lennalt. "Ta on muutnud kogu elu, aga ma ei oska öelda, kas just revolutsiooni olen tundnud."

Lapse nime Lenna Kuurmaa ütlema ei soostunud, küll aga rääkis teistmoodi nimedest - "Kus kulgeb kuu" ja "Desperado" on lood, mida esitamas võib teda kuulda juba neljapäeval Mihkel Raud Live suurkontserdile Õllesummeril.

Lenna rääkis ka, et väga pikka loomingulist pausi ta kindlasti ei plaani pidada: "Tegelen kodus uute lugude kirjutamisega ja ka Mihkel (raud - toim.) on sama teinud." Jõudumööda teevad nad Robert Vaiglaga mõlemad muusikat ikka omasoodu, aga nii planeeritult, et lapsest liiga kaua eemal ei peaks olema ega maimukest kellegi teise hoolde jätma.

"Soovitan vähem tööd teha!" oli Lenna lihtne ja ilus suvesoovitus kõigile intervjuu lõppedes ja ta teab millest ta räägib, sest talus Mulgimaal ja mööda Eestit rännates on ta ka puhata saanud ning kõlas telefonis väga rõõmsa ning värskena.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare