Maag Hannes Vanaküla raamatust leiab spetsiaalse tabeli naistele (VIDEO)

 (56)
Maag Hannes Vanaküla raamatust leiab spetsiaalse tabeli naistele (VIDEO)
Foto: Andres Putting

Saatest "Selgeltnägijate tuleproov" tuntust kogunud maag Hannes Vanaküla pani teadmised mehe ja naise erinevustest kaante vahele. Ta soovitab trükisooja teost "Inimese selgitus: mees ja naine" lugeda inimestel, kes soovivad oma partnerit paremini mõista, samuti poliitikutel.

"Naine on suhte alus, mees peegeldab naist," teab Vanaküla, kes koostas raamatu jaoks ka spetsiaalselt naistele mõeldud tabeli, mis aitab õiget või valet meest ära tunda. "Kui naine tunnetab meest enda peal, saab ta teada, kas tasub selle mehega asja ajada või mitte," tutvustab ta tabelit.

Vaata videost:


Hetkel otsitakse saatesse "Selgeltnägijate tuleproov" uusi osalejaid. Hannes soovitab end saates proovile panna pigem noorematel inimestel, sest juba tuntud maagile võib tele-ekraanil üles astumine negatiivselt mõjuda. "Aga noortele algajatele tegijatele on see kindlasti positiivne," arvab ta.

Pigem peab Vanaküla negatiivseks kogemuseks Mihkel Kärmase tehtud lõiku "Pealtnägijas", mis ei käsitlenud Vanaküla ja tema jüngrite tegevust just positiivses valguses. 

"Ma olen siiani Kärmase peale väga pahane," sõnas Vanaküla, kes muidu peab ennast inimeseks, kes andestab kergelt. Vaata videost!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare