Mangi elulooraamatu kirjutanud Triin Tammert: minu poolt tõmmatud piire Mang aktsepteeris

 (45)
Raamatu "Igor Mangi elu ja astroloogiatarkused"
Raamatu "Igor Mangi elu ja astroloogiatarkused"Foto: Robert Parelo, Delfi/Ekspress Meedia/Alkeemia.ee

Eile lahvatas pärast "Pealtnägija" saadet Igor Mangi ümber skandaal, kus astroloogi süüdistatakse naiste ahistamises. Publik võttis ühendust Igor Mangi elulooraamatu kirjutanud Triin Tammertiga, et uurida, kas Mang ka raamatu kirjutamise ajal lähenemiskatseid kirjanikule tegi.

"Ma olin kuulnud jutte tema naistelembusest enne, kui hakkasime raamatut kirjutama, hoidsin seetõttu igaks juhuks ehk pisut rohkem distantsi, nii et meie koostöö käigus elulooraamatut kirjutades mingeid otseseid lähenemiskatseid ette ei tulnud," sõnas Triin Tammert.

Naine mainib siiski, et kergeid lähenemiskatseid Mang talle siiski tegi. Näiteks kutsus tähetark Tammertit tantsule. "Aga minu poolt tõmmatud piire Mang aktsepteeris ja meie koostöö kulges sõbralikus õhkkonnas."

Autor paljastab ka, et Mangi värvikas elukäik on ka raamatusse kirja pandud. "Naiste, armumiste ja suhete kohta on seal lausa eraldi peatükk, tema enda poolt avameelselt jutustatud," sõnas naine.

Raamatus on kirjas muuhulgas ka see, kuidas 1980ndatel ilusad naised Igori juurde Niguliste kiriku õhuaknast sisse ronisid.

Rannap 65
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare