Margus Tsahkna imestus pärast 11 aastat abielu: kõigi nende aastate jooksul pole naine aru saanud, kuidas ta kohvi joob!

 (10)

Presidendi vastuvõtt ERMis. Fotostend. EV100
Presidendi vastuvõtt ERMis. Fotostend. EV100Foto: Karin Kaljuläte

Ka pärast väga mitut aastat abielu võid avastada, et oled oma partneri puhul midagi kahe silma vahele jätnud – olgu see kasvõi tühine pisiasi, kuidas keegi oma kohvi joob. Margus ja Anna-Greta Tsahknal, kes pidid põlengu tõttu pea aasta aega kodumaja remontima ning said nüüd naistepäevaks tagasi kolida, just nii juhtus, et ka päras 11 aastat abielu avastasid nad teineteise juures midagi uut.

"Meil oli läinud suvel üheteistkümnes pulma-aastapäev, mida tähistasime laevareisiga," alustas Anna-Greta kõnelemist, kuidas pidupäeva puhul tahtis ta kaasale olla eriti hea. "Ma tegin enne ärasõitu kohvi ja küsisin Marguselt, kas ta tahab ka. Viisin talle sellise kohvi, nagu isegi joon – musta koorega. Margus küsis minult imestunult, kuidas ma pole kõigi nende aastate jooksul aru saanud, et ta joob musta kohvi suhkruga," rääkis naine, kuidas selline igapäevane asi oli jäänud kahe silma vahele.

Siiski jättis ta selle meelde ning paksu pahandust ei tekkinud: "Kui laeval olime, siis viisin talle kohvi nii nagu ta tahtis – musta suhkruga."

Mädakuu neljandal päeval teineteisele igavest truudust vandunud paar tähistas tunamullu oma kümnendat pulma-aastapäeva ehk tinapulma aga hoopis teisiti – nimelt tegid nad mehise anumatäie kartulisalat ja kutsusid sõbrad vanematetallu külla!

Refereeritud artikli täisteksti leiad Kroonikast.

Rallipäev
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare