Mart Sander korraldas uue telesarja osaliste valimiseks korraliku prassingu: sa saad inimesest kõige paremini aru siis, kui ta on võtnud

 (1)
Su nägu kõlab tuttavalt 1. saade
Foto: Ilmar Saabas

Mart Sander rääkis Õhtulehele, kuidas ta leidis oma uue telesarja "Litsid" tarbeks nõnda heas sümbioosis toimiva grupi näitlejad. Nimelt tuleb välja, et mehe meetodid polnud teps mitte harilikud!

"Need polnud päris tavalised casting´ud, et tulge palun istuge, siis naerge, nüüd lugege luuletust või nutke," rääkis Sander. "Me korraldasime väljavalitutega minu pool peo, napsutasime ja vaatasime, kuidas ansambel kokku kõlab. Viisime tüdrukud omavahel kokku, hakkasime tekstiraamatust teksti lugema, võtsime sinna juurde vaikselt napsu ja vaatasime kuidas tütarlapsed omavahel haakuvad."

Multitalent õigustab oma käitumisviisi faktiga, et nii on ekraanil toimuv kõige ehedam ning seega vaatajale ka nauditavam: "Sa saad inimesest kõige paremini aru siis, kui ta on pisut võtnud. Tahtsin, et kui vaataja vaatab neid, siis tal hakkaks kade, et ta ei saa olla nende tüdrukutega seal koos."

Refereeritud artikli täisteksti leiad Õhtulehest.

Sarja "Litsid" osatäitjad Promo
Rannap 65
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare