Mart Sander vastab teravalt Pakosta kriitikale: võib-olla Liisa Pakosta ei olnud nooruses tüdruk, keda kutsuti pidudele

 (105)
Mart Sander vastab teravalt Pakosta kriitikale: võib-olla Liisa Pakosta ei olnud nooruses tüdruk, keda kutsuti pidudele
Fotokollaaž / Delfi

Eile kirjutas Õhtulehes võrdõigusvolinik Liisa Pakosta, et ei kiida heaks seda, kuidas Mart Sander olevat näitlejannad purju jootnud. Sander vastas täna Pakosta kriitikale üsna krõbedalt.

"Neljandaks on sellise kirjelduse andmine – kas reklaamitrikina või päriselt toimunu kirjeldusena - värbamisest normaalsuse ja vaat et ainuvõimalikkuse pähe lihtsalt nõmedalt ebaprofessionaalne. Et joodame tüdruku täis ja vaatame, et mis loom ta siis tegelikult on – ei ole sel miskit pistmist filmikunstiga, no ei ole!," avaladas Pakosta eile Õhtulehes arvamust.

"Olin pisut nõutu, sest Liisa Pakosta on seni jätnud mõistliku inimese mulje. Kuid siis vastasin, et milleks – elada oma elu täielikult huumorimeeleta on iseenesest piisav karistus," sõnas Sander.

"Võib-olla Liisa Pakosta ei olnud nooruses tüdruk, keda kutsuti pidudele; võib-olla ta lükkas need kutsed tagasi. Võib-olla ta ihkab hinges olla alkoholivolinik ja keelata ära shampanje pruukimise täiskasvanute pidudel. Võib-olla on ta castinud palju filme ja plaanib anda castingu meistrikursust BFMs – kust mujalt tuleb õigus nimetada teise eriala esindajaid ebaprofessionaalseteks?" spekuleerib mees.

Loe refereeritud artiklit pikemalt Õhtulehest!

Rannap 65
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare