Merilin Mälk paljastab staarisaate telgitaguseid: Uudol käisid kogu aeg vanemad naised järgi!

 (18)
Eesti otsib superstaari 7. saate ettevalmistus
Eesti otsib superstaari 7. saate ettevalmistusFoto: TV3

Raadio 2 saatejuht Bert Järvet võõrustas oma vestlussaates "Suvehommik" staarisaatest võrsunud Saaremaa lauljannat Merilin Mälki, kes tunnistas muuhulgas, et tal on veel tibake kooliasju vaja järgi teha, et ta on tegev muusikarindel ning on vahepeal Tallinnasse kolinud.

"Tallinna elu mulle algselt üldse ei meeldinud, aga olen nüüd kuu aega siin olnud. Eks ikka juhtub, et eksin ära," naeris ta ja paljastas, et hakkab lisaks laulmisele kätt proovima ka näitlemise vallas, kuna sai rolli Urmas Eero Liivi uues õudusfilmis "Kiirtee põrgusse". "Sain pisikese rolli ja mängin kummitust," kilkas ta laginal. "Olen alati oodanud, et võiks tulla mingi roll, aga ei arvanud, et see nii kiiresti tuleb," tunnistas neiu.

Saatejuht kiitis Merilini talenti põhjalikult, mispeale läksid neiu keelepaelad veel enam valla ja ta tunnistas, et oli ise ka suurepäraselt kursis, et sümpatiseeris saates rohkem noortele inimestele ja pereemade ja vanemate naiste südamed kuulusid Uudole ja Sissile. "Uudol käisid kogu aeg vanemad naised järgi!" sõnas ta poolnaljaga.

Saadet saab järelkuulata R2 lehelt!

Telli Kroonika