#Metoo jätkub! Igor Mang on lähenenud ka kirjanik ja teletoimetaja Katrin Pautsile: selle loo tipp olid öised luupainajad, kus nägin Mangi oma kortermaja koridoris ootamas

 (169)
Katrin Pauts
Katrin PautsFoto: Madis Veltman

Kolmapäevases “Pealtnägijas” lahtavanud hiiglaslik skandaal kuulsa tähetark Igor Mangi ahistamiskatsetest avab riburadapidi naiste suid — Õhtulehe veergudel jutustab oma hirmujudinaid tekitava loo kirjanik ja staažikas teletoimetaja Katrin Pauts, kes tunnistab, et Mang “tinistas” ta täielikult ära.

"Andsin talle oma sünnikuupäeva, mida ta õhinaga teada soovis ja kohemaid kuulutas, et tähtede järgi on meil suurepärane klapp," meenutab Pauts aastatetagust kohtumist ning lisab, et imelikus fluidumis viibides kandis ta Mangile ette ka oma koduse aadressi.

Seda tuli aga peagi kahetseda, kuna ühel pimedal õhtul sai Pauts Mangilt kurja telefonikõne, kus mees pahandas, et teda külma käest tuppa ei lastud. "Mul hakkas hirm õhtul jalgsi koju minna ja lasin edaspidi igal võimalusel töökaaslasel end sõidutada. Kogu selle loo tipp olid öised luupainajad, kus nägin Mangi oma kortermaja koridoris ootamas, kuni koju saabun," kirjeldab Pauts.

Loe edasi Õhtulehest!

Rannap 65
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare