Mis juhtus? Näitlejanna Angelina Jolie kaotas teadvuse ja viidi haiglasse

 (16)
Mis juhtus? Näitlejanna Angelina Jolie kaotas teadvuse ja viidi haiglasse
Scanpix

Hollywoodi üks enimteenivaid näitlejannasid Angelina Jolie kutsub juba pikemat aega fännides üles muretunnet. Nimelt arvavad fännid, et näitlejannale ei teeks liiga paar kilo juurde võtta, et välja näha tervislikum.

Jolie lähedalseisvad isikud kinnitavad, et näitlejanna lõpetas juba ammu korralikult söömise ja nokitseb ainult õunu ning pähkleid. Nüüd on üks lähedalseiev isik ka välja öelnud — näitlejanna kaotas omas kodus teadvuse ja viidi viivitamatult haiglasse. See toimus juba märtsis, kuid avalikkusele ei mainitud sellest intsidendist sõnakestki. Arstid otsest ohtu Jolie elule ei näinud, kuid ta organism on väga habras ja nõrk. Meedikud soovitasid rangelt näitlejannal hakata korralikult toituma ja rohkem puhata, vahendab ajakiri NW.

“Ta on piiri peal. Ei söö, ei maga. Pole üllatav, et ta organism annab alla,” sõnas Jolie tuttav väljaandele. Eksabikaasa Brad Pitt aga nõuab, et naine end kokku võtaks kasvõi ainult laste pärast ning soovitab Angelinal kliinikusse minna, et saada taastusravi.

“Minu perekond on minu jaoks esimesel kohal, seetõttu tunnen kohustust oma tervise eest hoolitseda,” on näitlejanna varasemalt ühes intervjuus öelnud.

Telli Kroonika