Muusik Sandra Vabarna on oma 100 päeva väljakutsega lõpusirgel! Loe, kuidas tal on seni läinudTrad.Attack! Telliskivis 30.06.2017
Trad.Attack! Telliskivis 30.06.2017Foto: Hendrik Osula

Sandra Vabarna alustas 1. septembril põneva 100 päeva väljakutsega. Praeguseks on tal 70 päeva tehtud ja Sandra teeb viimastest 10 päevast kokkuvõtte.

"Paar päeva tagasi sai täis 70 päeva 100 päeva väljakutsest! Poole sellest ajast olin paraku haige, sest kliima muutus USA kõrbe päikese ja Poola vihmase sügise vahel oli minu kehale natuke palju. Aga mul on hea meel, et suutsin ennast siiski motiveerida edasi tegema iga päev joogat (küll rahulikumalt) ja reikit. Lisaks jätkasin erialase tegevusega."

"Ka jätkus suhkru ja nisujahu vaba toitumine! Kohvi joomine oli ka kontrolli all ja seriaale/filme ei vaadanud üldse! Ja saingi terveks! Sport ja 10000 sammu said küll haigusest mõjutatud ja pidin nendega väikse pausi tegema. Aga olen otsustanud järgmise 10 päeva jooksul ka need tagasi teha! Olen tähele pannud, et november on pop väljakutsete kuu! Jõudu kõigile, kes ennast proovile panevad! Ja väljakutse lõpuni on jäänud vähem kui kuu," kirjutas Vabarna sotsiaalmeedias.

A post shared by Sandra Vabarna (@sandravabarna) on

Rallipäev
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare