Näitleja ja koomik Eddie Murphy leinab varalahkunud venda Charlie'tCharlie Murphy
Charlie MurphyVida Press

12. aprillil lahkus elavate kirjast pärast pikka ja vaevalist võitlust vähiga 57-aastane koomik Charlie Murphy. Ehkki Charlie kuulsus ei küündinud noorema venna Eddie edule, ei mõjutanud see vendade suhtlust sugugi.

2009. aastal kaotasid Charlie ja tema kolm last ka Charlie abikaasa, kes suri emakakaelavähki. 12. aprilli pärastlõunal ilmus ajakirja Variety veergudel Eddie Murphy perekonna avaldus, milles Charlie lahkumist kinnitati. "Me kaotasime poja, venna, isa, onu ja sõbra Charlie. Ta tõi meie peresse armastust ja naeru ning ei möödu ühtegi päeva, mil me tema järele ei igatseks. Me täname teid kaastundeavalduste eest, ent palume sel raskel ajal austust meie privaatsusele," seisis kirjas meediale.

Mõned kuud tagasi andis Eddie Murphy intervjuus mõista, et tal on kahju, et tema vend pole kuulsam. "Ta oli esimene, keda ma järele tegin," viskas Murphy intervjuus nalja ja tõdes, et kui ta vend oleks kuulsam, saaksid inimesed aru, kui hästi ta teda tegelikult matkib.

Charlie sai tuntuks koomiku Dave Chapelle'i sõus, kus ta esitas sketši "Hollywoodi tõelised lood."

Charlie on ise tunnistanud, et ta ei ole end eales noorema venna varjuna tundnud. "Ma olen alati tema (Eddie, toim) üle uhke olnud. Ta aitas mind palju ja me oleme perekond," sõnas mees varasemas intervjuus.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare