Näitleja Triin Lepik: suur olla on lahe!

 (27)
Triin Lepik
Postimees/Scanpix

Pärnu Endla teatris ja telesarjas "Vilde tee" esinev 25aastane Triin Lepik on kindlasti üks kõige suuremaid näitlejannasid praeguse Eesti lavadel. Triin on harjunud teiste peadest üle vaatama ning teda ei häiri ka mõned lisakilod.

"Minu pikkus on kogu aeg olnud loomulik osa minust, sest kogu mu Saaremaa suguvõsa on selline," Triin ajakirjale Anne&Stiil.

Ta meenutab, kuidas pärast kultuuriakadeemia lõpetamist teda Pärnusse Endla teatri näitetruppi kutsuti. Uutelt kolleegidelt sai ta kohe hüüdnime Ostankino. "Mulle meeldib pikk olla, see on tore," sõnab 187 sentimeetrine Triin.

Pärnusse kolimine ja Endla teatri ellu sisseelamine tõi noore naise kehale juurde 20 lisakilo. "Ei saanudki aru, kuidas või mille pärast, kuid ühel hommikul ei mahtunud enam riided selga ja mõned kolleegid tegid sõbralikke märkusi, et ma võiksin natuke alla võtta."

Triin ei eita, et oleks tore kaalu peale astuda ja seal veidi väiksemaid numbreid näha. "Kuid sellegipoolest olen õnnelik just nüüd ja praegu - selisena, nagu olen."

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare