PÄEVA KLÕPS: Polegi pankrotis! Virelev räppar 50 Cent tegi eestlasest videomeistrile kopsaka pangaülekande

 (39)
Vaata, mille eest!

Andekas Eesti disainer ja animaator Timo Albert sai valmis uue muusikavideo hiljuti pankrotiavalduse sisse andnud räppar 50 Centile ning tõestab oma Instagramis, et töö ja vaev sai tasustatud, nagu kord ja kohus.

"Kui ärkad hommikul üles ja boss 50 Cent saadab sulle natuke raha. Unistused ei tööta, kui sina seda ei tee!" rõõmustab Albert Instagramis, jagades ekraanipilti oma telefonist, millel on näha, et G-Unit Records on talle pangaülekande teinud. Summa on arusaadavalt siiski peidetud. Tubli töö!

Albert on ka 50 Centi loo "Murder" autor, mis ilmus juba 2014. aasta veebruaris, ning mees teeb ekraanigraafikat Eesti telekanalitele. Samuti on tema käe alt pärit kurikuulus "Tujurikkuja" klipp Hiid-Haloneni ja Hiid-Ansipi võitlusest.

Mis aga puudutab 50 Centi ennast, siis on mees hetkel meedias taas kuum nimi, ent mitte oma loomingu, vaid kohtukismade tõttu, mille keskmesse ta saatus, kui otsustas 5 aasta eest veidi "nalja" teha ja oma kauaaegse rivaali Rick Rossi kunagise naise seksivideo netti üles pani. Et kahjutasudest pääseda, kuulutas räppar välja pankroti. Ometi soetas ta endale hiljuti Aafrikasse uue maja ja üldse peaks tal olema 155 miljoni dollari eest varasid.


Telli Kroonika