Peagi emaks saav vaktsineerimisvastane lauljatar Hannah teeb ERRile etteheiteid: propagandamasin on nüüd küll igasuguseid normaalsuse piire ületamas

 (368)
Hannah Ild
Hannah IldFoto: Ilmar Saabas

Täna teatas Kroonika rõõmusõnumi, et lauljatar Hannah on lapseootel ning tema ja abikaasa Ander Ildi beebi näeb juba mõne nädala pärast ilmavalgust. Peagi emaks saamise valguses on naine aga tutvunud ka teemaga, mis Eesti ühiskonda pea et lõhestab. Nimelt on viimastel päevadel taas olnud rohkelt juttu vaktsineerimisest, mistõttu ei suutnud rase Hannah enam vaiki olla ning sarjab Eesti meediamaastikku ning tuleb välja vandenõuteooriaga, miks nõnda rohkelt vaktsineerimise olulisusest kõneletakse.

"See propagandamasin on nüüd küll igasuguseid normaalsuse piire ületamas," prahvatab naine enda Facebooki postituses. "ETV – "Aktuaalne kaamera", "Ringvaade", "Terevisioon" – kõik käsitlevad pea igapäevaselt vaktsineerimise teemat. Joller on neil juba täielikult kodustatud saatekülaline," nahutab Hannah ka aasta arstiks valitud perearsti Karmen Jollerit, et too käivat liiga tihti enda valdkonnast kõnelemas.

Vaata Ildi postitust!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare