Peagi teist korda isaks saav Stig Rästa pistis oma soodsa auraga Lasnamäe korteri müüki!

 (49)

Peagi teist korda isaks saav Stig Rästa pistis oma soodsa auraga Lasnamäe korteri müüki!
Instagram

Eesti Laulu finaalkontserdil tuli ilmsiks, et mullu suvel abiellunud Stig Rästa ja tema kaasa Karina perre sünnib peagi teine laps. Ilmselt selle rõõmusündmuse valguses jäi vana korter väikseks ning tarvitses otsida uus. Niisiis müüvad Rästad ilma maaklerita oma Võru tänava kolmetoalist korterit.

"Selles kolmetoalises on kirjutatud nii mõnigi hitt. Te võib-olla teate neid laule nagu "Kallis ära küsi", "Meie laul", "Kesköödisko" ja "See päev". Samuti võib sellest korterist lugeda mõningast raamatust "Minu Kennedy"," kirjeldab muusik, mis kõik selles korterikeses on korda saadetud, mistõttu kiidab ta ka selle õhustikku. "Aura peaks igati soodne olema," iseloomustab mees Facebooki kuulutuses. Kolleeg Tomi Rahula kiidab samuti õhustikku: "Isegi mina olen seal mitu ööd veetnud. Aura tõesti hea, kiidan und ja hommikusööki ja tervitan hommikust prügiautojuhti!"

Kinnisvaraportaalis reklaamitakse üheksanda korruse korterit vaikse ja valguseküllasena. Lisaks olevat asukoht hea ja majas tegus korteriühistugi. Ka naabrid olevat tasase loomuga ja ümberringi lokkav rohelus, ent samas ka vaade kesklinnale. 65 ruutmeetrise korteri eest tuleb välja käia 84 000 eurot, mis teeb ruutmeetri hinnaks 1292 eurot ja 31 senti, selles kandis on see üsna keskmine hind. Kuulutuse leiad siit.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare