Peeter Oja vajab sinu abi! Naljamees otsustas uue erakonna luua, aga pole veel nimes kindel

 (143)
Kuidas meeldib Eesti 371?
Peeter Oja
Peeter OjaFoto: Karli Saul

Poliitilise liikumise Eesti 200 nõukogu otsustas selle nädala alguses, et liikumine osaleb 2019. aasta Riigikogu valimistel ja sügisel loovad nad selleks erakonna. See inspireeris aga näitlejat ja koomikut Peeter Oja, kes postitas eile humoorikas võtmes Facebooki uudise, et ta plaanib ka ise sedasama teha.

"Praegu küll veel idee faasis, kuid plaanis on luua uus erakond. Eesti 371. Enamaks pole hetkel jõudu. Kes pakub rohkem?" küsis Oja oma Facebooki postituses

Lisaks sellele kirjutas mees kahtluste vältimiseks, et ta laikis ise ennast, et saada 100 laiki täis. "Kinnitan, et olen endiselt ausa ja läbipaistva asjaajamise poolt," selgitas Oja.

See postitus on äratanud loovust nii mõneski inimeses ja pakkumisi on tulnud küllaga. Mõnel oli idee "Farenheit 451", teine pakkus aga "1371", mis Ojale isegi meeldis. "See sobiks hästi. 1371 sündis Burgundia hertsog Jean Kartmatu. Julge edasi minna!" ütles ta.

"Sellel võiks olla kümme asutajaliiget, kõik palavikuga 37,1," pakkus välja kolmas kommenteerija, kes mõtles hoopis erakonnaliikmete omaduste peale.

Kas sinul on midagi geniaalset Peeter Ojale pakkuda? Anna kommentaariumis teada!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare