Peeter Võsa Lustist: julgusest Katrinil puudu ei tule, küll aga jääb vajaka kavalusest

 (60)
Peeter Võsa Lustist: julgusest Katrinil puudu ei tule, küll aga jääb vajaka kavalusest
Fotokollaaž

Katrin Lust on viimasel ajal sattunud meediasse mitmete vastuoluliste telelugudega, Lust jälitas tänaval väidetaid pedofiile ja tungis omavoliliselt ühe elamisse. Eelmisel nädalal saatis prokuratuur Lustile kutse ülekuulamisele, kuna ta oli jällegi väidetavalt omavoliliselt tunginud teleloo tegemiseks võõrale territooriumile.

Lusti tegevus on jõudnud ka poliitiku ja teleajakirjaniku Peeter Võsani, kes Õhtulehes sellel teemal sõna võtab. Katrin Lusti on kutsutud ka "nais-võsapetsiks", kuna mõned televaatajad näevad sarnasusi Peeter Võsa kunagise hittsaate "Võsareporter" ja Katrin Lusti praeguse autorisaate "Kuuuurija" vahel.

Võsa tõdeb, et tema oli omal ajal "Võsareporterit" tehes eravaldustesse sisenemisel kaval, Lustil jääb sellest kavalusest puudu.

"Pealegi ei tunginud ma kunagi luba küsimata teadvalt eravaldusesse. Julgusest Katrinil puudu ei tule, küll aga jääb vajaka kavalusest. Kuidas inimesi nii-öelda ära moosida, haneks tõmmata ja plindrisse panna. Just see ongi võimaldanud tekkida olukorral, kus kiskja Kartinist on saanud saakloom," kirjutab Võsa.

Seotud lood:

"Nüüd on küsimus selles, kas võimalike kuritegude päevavalgele toomine või võimalike ohvrite nii-öelda päästmine on piisav argument õigustamaks säärast julget laamendamist," lisas ta.

Loe refereeritud artiklit pikemalt Õhtulehest!

2quick start
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare