Peeter Võsa "Prooviabielust": noored inimesed naeruvääristavad end edevuse tõttu

 (31)
Peeter Võsa
Peeter VõsaFoto: Robin Roots, Õhtuleht

Tänases "Vikerhommikus" tehti juttu teleajakirjaniku Peeter Võsaga skandaalse tõsielusaate "Prooviabielu" näitel, mis jõud veab inimesi teleekraanile end naeruvääristama.
Taavi Libe küsimusele, kas tulemas on lihtsate ja labaste meelelahutusprojektide uus laine, vastas Peeter: "Tuleb uus laine, labasem kui eelmine".

Saatejuht Taavi Libe tegi Võsaga juttu inimestest, kes jätavad endast teleekraanil tuntuse nimel lolli mulje. Legendaarne telemees usub, et noored inimesed nõustuvad säärastest projektidest osa võtma edevuse tõttu. Lisaks on eestlasele kombeks ka soov ära teha, tõdes Võsa.

Mees hoiab telemaastikul toimuval aktiivselt pilku peal, ent "Prooviabieluni" ta varasemalt jõudnud polnud. Sellealase taustauuringu tegi Võsa puhtalt Vikerraadio soovitusel.

Avaldatud sai ka vastus kuulajaid põletanud küsimusele: miks ometi nõustutakse end kaamerate ees nõndaviisi eksponeerima? "Kui te tahate nüüd teada, et mis neid inimesi toob teleekraanile... Nad tahavad seda. Nad ilmselt osaleksid igasugustes projektides. Ja väga tubli, kui eratelekanal seda ära kasutab," rääkis Võsa.

Täispikka intervjuud saad järele kuulata siit.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare