Peeter Võsa sõnavõtt ehmatas Katrin Lusti: kas tõesti on asi nii hull?

 (13)
Katrin Lust
Katrin LustFoto: Martin Ahven, Õhtuleht

Katrin Lusti korduvalt nimetatud "nais-võsapetsiks", kuna mõned televaatajad näevad sarnasusi Peeter Võsa kunagise hittsaate "Võsareporter" ja tema praeguse autorisaate "Kuuuurija" vahel. Peeter Võsa otsustas tõmmatud paralleelide kohta sõna võtta ning Õhtulehe veergudel ilmunud arvamuslugu ehmatas Lusti ära.

Katrin Lust on viimasel ajal sattunud meediasse mitmete vastuoluliste telelugudega, Lust jälitas tänaval väidetaid pedofiile ja tungis omavoliliselt ühe elamisse. Eelmisel nädalal saatis prokuratuur Lustile kutse ülekuulamisele, kuna ta oli jällegi väidetavalt omavoliliselt tunginud teleloo tegemiseks võõrale territooriumile.

Peeter Võsa tõdes, et tema oli omal ajal "Võsareporterit" tehes eravaldustesse sisenemisel kaval, kuid Lustil jääb sellest kavalusest puudu. "Pealegi ei tunginud ma kunagi luba küsimata teadvalt eravaldusesse. Julgusest Katrinil puudu ei tule, küll aga jääb vajaka kavalusest. Kuidas inimesi nii-öelda ära moosida, haneks tõmmata ja plindrisse panna. Just see ongi võimaldanud tekkida olukorral, kus kiskja Kartinist on saanud saakloom," kirjutas ta.

Mehe kirjutis jõudis ka Katrin Lustini, kelles tekitas loetu hirmu: "Loen ehmatusega, mille eest Peeter Võsa mind avalikult hoiatab. Kas tõesti on asi nii hull? Mina ikkagi usun, et Eesti on õigusriik."


Loe Peeter Võsa arvamuslugu Õhtulehest!

2quick start
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare