Pimedat blogijat närib Padjaklubi-Laura tunnustamine "päris blogijana": kõik teised on reaalsed inimesed reaalses elus, mitte mingisugune feik!

 (68)
Blogiauhinnad 2016 Wabaduse kohvikus. Pildil Grete Klein alias Padjaklubi-Laura
Blogiauhinnad 2016 Wabaduse kohvikus. Pildil Grete Klein alias Padjaklubi-LauraFoto: Raido Vint, Delfi/Eesti Ajalehed

Blogimaastikul on läinud lahti tõeline sõda, kui uskuda pimedat blogijat Kai Kuuske, kes kirjutab oma ajaveebis Kai pimeduses kobamas, et sõnaseadjad on suisa kahte leeri jagunenud — need, kes arvavad, et see on täiesti enesestmõistetav, et väljamõeldud tegelast Padjaklubi-Laurat ehk Grete Kleini “päris blogijana” tunnustatakse ja need, kes leiavad, et see on ebaõiglane. Tema ise kuulub viimasesse leeri ning nimetab oma postituses Laura eksisteerimist kõige suuremaks tõrvatilgaks.

Kai toonitab, et pahameele põhjuseks pole mitte kadedus, vaid asjaolu, et Kleini videoblogi taga on terve meeskond, produtsendid ja võimas meediakajastus. “Kõik teised blogijad on päris inimesed, päris tegemiste, murede, rõõmude, juhtumiste ja mõtetega — reaalsed inimesed ja reaalne elu, mitte mingisugune feik!” pahandab Kai ning nendib, et üle-eelmisel nädalavahetusel Wabaduse kohvikus toimunud blogijate auhinnagalal oleks võinud talle mõelda välja erikategooria “Tuntud Väljamõeldud Tegelase Blogi” või “Aasta PR” preemia.

“Ta pani lihtsalt lambist oma teismeliste fännide maania tulemusel kolm kategooriat kinni — parim videoblogi, Aasta Üllataja ja Aasta Uustulnuk. Vabandage mind väga, aga millega see Padjaklubi-Laura siis nii väga üllatas? Ma olen üpris veendunud, et pea igaüks oskaks kaamera ees sellist bimbolimbo juttu ajada, naeru sädistada ja voila! Kurb hakkas lihtsalt, kohe ausalt. Ja milleks oli vaja seal auhinna vastuvõtmisel oma keskmist sõrme viibutada…?” on ta nõutu.

Mida Sina asjast arvad, kallis Publiku lugeja?

Blogiauhinnad 2016 Wabaduses Foto: Raido Vint, Delfi/Eesti Ajalehed
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare