Polegi tegelikkuses süüdi? Harvey Weinsteini advokaadid leidsid 40 kirja, mis tõestavad, et mees pole väidetavat ohvrit vägistanud

 (14)
Polegi tegelikkuses süüdi? Harvey Weinsteini advokaadid leidsid 40 kirja, mis tõestavad, et mees pole väidetavat ohvrit vägistanud
Harvey WeinsteinScanpix

Harvey Weinstein ütles, et tal on olemas 40 meilikirja, mis tõestavad, et ta pole vägistamises süüdi, vahendab TMZ.

Weinsteini advokaadid esitasid kohtule dokumendi, milles öeldi, et on olemas e-kirjad, mis tõestavad, et süüdistaja ei olnud vägistamisohver, vaid pigem partner, kes Weinsteiniga suhtes oli. TMZ andmetel saadeti 40 kirja kohe pärast väidetavat vägistamist, ja e-kirjas on ka pilt naisest, kes talle romantilise sõnumiga kirju saatis.

Weinstein ei kasutanud kirjavahetuses oma isiklikku meili, vaid ühte The Weinsteini ettevõtte poolt. Pärast mehe vallandamist, ei andnud firma talle sellele kontole juurdepääsu ning seetõttu ta ei saanud neid kohe tõestusmaterjalina esitada.

Weinsteini advokaadid usuvad, et need kirjad tõestavad, et mees polnud tegelikkuses süüdi ega vägistanud kedagi. Sellegi poolest pole see Weinsteini jaoks piisav. Kirjad puudutasid ainult ühte naist kolmest, kes tema vastu süüdistusi esitas.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare