PUBLIK SPEKULEERIB | Viive 66 ja Märt Sultsi plakat! 5 võimalikku põhjust, miks tugevas joobes Peeter Oja liiklusmärke likvideerima asus

 (36)

Peeter Oja stand-up
Peeter Oja stand-upFoto: Marko Jakobi

Eile hilisõhtul tegi purjuspäi mitu avariid Eesti näitleja ja koomik Peeter Oja. Mees vahistati koduhoovis ja ta pidi veetma öö kainestusmajas. Pahameelt on väljendanud isegi Hillar Kohv. Publik spekuleerib tagamaid, miks Peeter nõnda halva otsuse vastu võttis ja purjus peaga autorooli istus.

1. VIIVE 66!

Hägustel üheksakümnendatel toimus ühes Tallinna korteris legendaarse Viive 46. sünnipäev. Ehk oli aeg kätte jõudnud väärikas eas proua 66. sünnipäevaks, teatavasti on kunagine kurikuulus krimireporter Jooksev Meeter suundunud poliitikasse, seega ei saanud ka tema õigel ajal autovõtmeid sahtlisse peita. Paslik oleks meenutada Fanjeera enda sõnu: "Häbi ei ole nii käituda või, ma ei taha teid enam näha!"

2. Luisa Rõivas kaaperdas trammi!

Eile väljendas sotsiaalmeedias pahameelt kadunud trammi pihta laulja ja tuntud poliitiku küljeluu Luisa Rõivas. Võimalik, et Peeter andis enda kunagise trammi kaaperdamise naljaga naisele eeskuju ja Luisa otsustas õigluse saamiseks samuti omapärase protestiaktsiooni korraldada. Selline häire Tallinna linna ühistranspordis ei jätnud Peetrile muud valikut, kui asuda joobes peaga autorooli.

Kuvatõmmis
Seotud lood:

3. Märt Sultsi kiillause!

Võimalik, et Peeter sattus Tallinna linnas nägema koolipapa Märt Sultsi kirjavigadest kubisevat plakatit. Selline lingvistiline trauma võib tundlikuma sotsiaalse närviga indiviidides esile kutsuda väga raskesti talutavaid reaktsioone. Komade üleküllus ajas tihti tekstidega tööd tegeva näitleja närvid krussi ja mees kaotas loogilise mõtlemise võime.

Märt Sultsi plakat Foto: Hendrik Osula

4. Kampaania "Septembris ei joo"!

Tänasest alguse saav kampaania kutsub eestimaalasi ränkraskele katsumusele, nimelt tuleb lausa kuuks ajaks pits pahupidi keerata ja alkoholitarvitamisest hoiduda. Seega oli eile viimane õhtu, mil alkoholi manustamine avalikus ruumis veel ühiskondlikult sobilik oli. Aruka mehena kasutas Peeter viimast võimalust, aga kahjuks kaotas joomistuhinas pea.

Loe veel

5. "Ma sõidan sealt, kust on otsem minna!"

Peeter Oja sõnas kevadel filmitud Subaru promovideos, et ta sõidab tavaliselt sealt, kust on otsem minna. Kasvõi üle põllu. Sellise loomingulise mentaliteediga autojuhti võisid segama hakata "suure venna" poolt teeäärtesse paigutatud ja proletariaati kammitsaisse mässivad liiklusmärgid. Suures vihas otsustas Peeter märgid ise likvideerida, et linnaliiklus saaks vabamaks.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare