PULMAKELLAD: Siret Kotka ja Martin Repinski laulatatakse juba aprillis!

 (69)

Riigikogu liige Martin Repinski ja riigikogu liige Siret Kotka
Riigikogu liige Martin Repinski ja riigikogu liige Siret KotkaFoto: Karin Kaljuläte

Riigikogu liikmeid Siret Kotkast ja parteikaaslast Martin Repinskit on juba mõni aeg saatnud sahinad peagi saabuvatest pulmadest. Nüüd on Virumaa Teatajale teadaolevalt tähtis päev lukus: paar ütleb teineteisele jah-sõna juba tänavu aprilli lõpus.

Pulmapidu peetakse noorpaari sugulaste ja lähemate tuttavate silme all Mäetaguse mõisas, millele eelneb laulatus Narva õigeusu kirikus.

Jutud riigikogulaste vahelisest suhtest hakkasid kulutulena levima 2015. aasta lõpus, mil Repinskit veel meedias teiste neidudega seostati. Läinud aasta naistepäeval kinkis Konju kitsefarmi omanik Kotkale 100 tulipunast roosi, millele järgnes Siretipoolne kinnitus noortevahelise romantilise suhte kohta.

Repinski tegi südamedaamile abieluettepaneku mõne kuu eest. Kuni praeguseni on paar hoidnud pulmaplaane vaka all, ent vabariigi aastapäeva presidendiballil kinnitati, et tähtsat päeva planeeritakse aktiivselt ning juba õige pea on kutsed laiali saadetud.

Publik võttis ühendust riigikogulase Martin Repinskiga, kes võttis õnnitlused rõõmuga vastu, kuid ei soovinud pulmaplaanidest veel lähemalt rääkida.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare