Rahanappus kimbutab! Marilyn Jurman on sunnitud valutava südamega tavatoitu ostma: mahetoidud on poole kallimad

 (50)
Rahanappus kimbutab! Marilyn Jurman on sunnitud valutava südamega tavatoitu ostma: mahetoidud on poole kallimad
Instagram

Oma Õhtulehe blogis jutustab joogatreener, näitleja ja lapsevanem Marilyn Jurman nagu tavaliselt avameelselt oma elust-olust — sedapuhku on luubi all kõik, mis liigitub kategooriasse “öko ja šmöko”, mille kirglik fänn Marilyn juba aastaid on ja mille krõbe hind teda parasjagu kimbutavas rahanappuses häirima on hakanud.

"Kuna remondiga sai viimanegi raha otsa, siis hetkel jäi köök korterisse panemata ja asjatame ühe pliidiraua taga," kirjeldab Marilyn oma hetkeolukorda, nentides lisaks, et rahapuuduse kujunemises mängib olulist rolli ka äsja vanalinnas avatud joogastuudio, mis samuti palju rahalisi vahendeid nõuab.

Nii kurdabki juba aastaid mahetoitumist ja peskataarlust harrastanud Marilyn, et lõivu tuleb maksta toidulaua arvelt - mahe- ja talutoidud on tihtilugu poole kallimad kui tavalised tooted ja nii on ta sunnitud valutava südamega toiduaineid hinna järgi valima. "Võiks ju mõelda nii, et söö siis vähem, aga kvaliteetselt, kuid Rumiga paraku tekib tihti see olukord, et talle ei sobi kord see ja kord teine."

Loe edasi Õhtulehest

Telli Kroonika