Räppar Tiiu oma paljastavatest kostüümidest: kui sink on norm, siis tuleb seda lehvitada!

 (2)
Räppar Tiiu oma paljastavatest kostüümidest: kui sink on norm, siis tuleb seda lehvitada!
Instagram

Tiiu Kaarlõp ilmus Eesti räpimaastikule umbes 5 aastat tagasi ja on sellest ajast alates kõigile meesräpparitele võimsat konkurentsi pakkunud. Raadio 2 hommikuprogrammis "Suvehommik" paljastas kaunitar Bert Järvetile antud intervjuus, et kuigi räppar Tiiu on käre ja väljakutsuv, siis päris Tiiu on pigem tagasihoidlik.

"Kui räppar minus välja lööb, siis uksed hakkavad paukuma," kinnitas Tiiu ja meenutas, kuidas algul oli väga keeruline seista silmitsi suhtumisega, et naised ei ole räpimaailmas üldse mingid tegijad. "Mul läks mitu aastat aega, et mõista, et kõigile ei saagi meeldida. Mida ma muidugi väga tahaks, sest mida rohkem sa meeldid, seda rohkem oled edetabelite tipus. Aga ma ei taha selle nimel ennast kunagi muuta, et saaksin meeldida. Ma olen Tiiu. Mul läks täiega kaua aega selle peale, et aru saada, et ma teen ainult Tiiu asju, saage üle!" naeris ta.

Saatejuhi küsimuse peale, kas neiu ei karda, et tema kuulsuse tagatiseks peetaksegi üksnes tema väljakutsuvat välimust, paljastavaid kostüüme, käredat olekut ning "lehvivaid sinke", teatas Tiiu, et kui "sink on norm, siis tuleb seda ka lehvitada". "Naised, kui teil on, mida lehvitada, siis tehke seda, ärge võtke üldse südamesse, kui keegi ütleb, et nii ei kõlba!"

Kuula tervet saadet siit:

Eesti Laulu esimene poolfinaal Foto: Madis Veltman
Telli Kroonika