Säili sama hästi kui kuninganna: Iluekspert paljastas peagi 92. sünnipäeva tähistava Elizabeth II noorusliku välimuse saladuse

 (5)

Säili sama hästi kui kuninganna: Iluekspert paljastas peagi 92. sünnipäeva tähistava Elizabeth II noorusliku välimuse saladuse
ScanpixFoto: John Walton, AP

Ta tähistab küll järgmisel nädalal oma 92. sünnipäeva, kuid kuninganna Elizabeth II on vaevu viimase paari aastakümnega vananenud.

UK iluekspert Stuart Miles, paljastab ajakirja Hello! veergudel, kuidas kuninganna on oma nahka suutnud nii hästi säilitada.

"Kuningannal on imeline nahk ja seda peamiselt seetõttu, et ta pole lasknud päikesekiirelt oma nägu puudutada," sõnas Miles. "Välisvisiitidel on tal alati kandnud kübarat või päikesevarju, mis on tema nahka kaitsnud päikese mõjude eest."

"Ta ei võta osa ka iga-aastasest päikesepühast, eelistades veeta oma suved hoopis Šotimaal. See on hoidnud aastate jooksul tema naha võimalikult nooruslikuna," seletas ta.

Stuart Miles lisas, et Elizabeth on elanud mõõdukat elustiili ning ei joo ega söö liiga palju, mis on samuti aidanud tal nooruslikuna püsida. Abiks on ka tema laitmatud ilurituaalid, erksate värvide kandmine ja õrn jumestus.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare