Soulikuninganna Aretha Franklin on raskelt haige, lähedased on kogunenud tema haigevoodi ümber

 (4)
Soulikuninganna Aretha Franklin on raskelt haige, lähedased on kogunenud tema haigevoodi ümber
Scanpix/ Reuters

Legendaarne muusik Aretha Franklin on väga raskelt haige, naise perekond on kogunenud Detroitis tema voodi ümber, vahendab NME.

76-aastasel soulikuningannal diagnoositi vähk 2010. aastal, tema viimane avalik esinemine oli Elton Johni heategevusorganisatsiooni peol möödunud aasta novembris New Yorgis.

"Aretha ümber on tema perekond ja lähedased. Teda jäädakse kindlasti igatsema, kuid temast jääb maha võimas jälg," kirjutas ajakirjanik Roger Freidman oma kolumnis. Franklini esindajad pole naise olukorda kommenteerinud, kuid muud allikad on tõdenud, et naise tervisega on asjad kehvasti.

Eelmisel aastal teatas Franklin, et enam avalikkuse ees ta ei esine, stuudios lubas naine tööd edasi teha.

Lauljanna karjäär on kestnud ühe viie aastakümne, ta on selle vältel võitnud 18 mainekat Grammy auhinda ja müünud üle 75 miljoni albumi. Ta on esinenud ka kolme USA presidendi ametisse astumise tseremoonial, viimast korda 2009. aastal Barack Obama omal.

Seotud lood:

Viimase albumi "A Brand New Me" andis naine välja 2017. aastal, veidi enne seda, kui teatas pensionile minekust.

"Ma pean teile tunnistama, et lähen sellel aastal pensionile. Ma olen oma karjääri üle uhke," rääkis naine toona.

Ikooniline USA staar on läbi elu võidelnud kaaluprobleemidega, samuti on talle suureks probleemiks olnud alkoholisõltuvus. Laulja oli pikka aega ka ahelsuitsetaja. Tema õed ja vennad on kõik vähki surnud.

Telli Kroonika