SÜDANTLÕHESTAV VIDEO | Sinead O’Connor postitas Facebooki video, kus räägib enesetapust ja palub abi

 (35)
SÜDANTLÕHESTAV VIDEO | Sinead O’Connor postitas Facebooki video, kus räägib enesetapust ja palub abi
kuvatõmmis

50-aastane kuulus lauljanna Sinead O’Connor postitas eelmisel nädalal Facebooki murettekitava video, kus rääkis pisaratega võideldes sellest, et ta ei taha enam elada ja palus perekonnalt abi. Naine sõnas, et ta kannatab kolme erineva vaimse haiguse all, vahendab ajakiri People.

Eile õhtul postitas keegi Sineadi Facebooki teate, et naisega on nüüd kõik korras ja tema eest hoolitsetakse hästi.

"Tere, ma postitan siia O’Connori palvel. Ta tahab kõigile teada anda, et ta on turvalises kohas ja ei ole suitsiidne. Ta palus selle posituse teha, kuna teab, et te kõik olete tema pärast mures," oli kirjas Facebookis.

Südantlõhestavas videos võib näha nutvat staari seletamas, miks ta on viimased kaks aastat enda perekonnast eemal ja üksi elanud. Naine ütleb, et perekond on ta vaimuhaiguste pärast hüljanud.

"Äkki kohtlevad kõik lähedased mind halvasti. Kui see oleks minu teha, läheksin kohe ema juurde tagasi," rääkis lauljanna videos.

O’Connoril diagnoositi bipolaarne häire 2003. aastal, ta ähvardas ennast ära tappa ka 2015. aastal Facebooki postitatud kirjas. Naine on ennast viimasel ajal üksikuna tundnud, kuna jäi hiljuti 13-aastase poja hooldusõigusest ilma.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare