Süüdistused jätkuvad! Rebel Wilson süüdistab järjekordset staari seksuaalses ahistamises

 (43)

Süüdistused jätkuvad! Rebel Wilson süüdistab järjekordset staari seksuaalses ahistamises
Vida Press

Näitlejanna Rebel Wilson, tuntud komöödiatest Pruutneitsid ning Lauluässad, mille kolmandat osa võib ka Eesti kinodes juba sel talvel näha, tõi sotsiaalmeedias päevavalgele enda seksuaalse ahistamise kogemuse, vahendab Metro.

Komöödiastaar säutsus oma kogemusest, kuidas üks "võimuspositsiooni omav" staar, kelle nime Wilson otsustas mitte avalikustada, ahistas teda ning kuidas hiljem tolle staari esindaja mõjutas teda ähvardamise teel staari vastu kena olema, kui Wilson kaebuse esitas.

"Võimuspositsiooni omav meessoost staar palus mul temaga tuppa minna ning korduvalt palus mul näpud talle pärakusse pista. Kogu selle aja üritasid tema meessõbrad juhtumit IPhone'ga jäädvustada ning naersid. Ma ütlesin korduvalt ei ning lõpuks lahkusin ruumist", säutsus Wilson.

Ehkki Wilson jättis ahistaja säutusdes anonüümseks, väitis ta, et on meelelahutustööstuses paljudele siiski sellest loost detailsemalt pajatanud, et neid kõnealuse indiviidi eest hoiatada.

Wilson lisas, et ta mõistab, kuidas temal on paljudega võrreldes vedanud, et on sellisest olukorrast pääsenud, kuid et suudab mingil määral kannatanutega suhestuda ning toetab neid.

Rallipäev
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare