Tanel Padar oma uuest kallimast: meie omavaheline klapp ja teineteisemõistmine on niivõrd hea — ma pole varem sellist kogenud

 (125)

Tanel Padar
Tanel PadarFoto: Madis Veltman

Septembri keskel lahvatas pommuudis, et laulja Tanel Padari elukaaslasena tuntud Kristel Mardisoo on juba poolteist aastat olnud abielus ärimees Andreas Metsamaaga. Pärast seda läks paar lahku ja Tanel Padar kuulutas oma poissmehestaatus ka sotsiaalmeedias. Tanel aga kauaks südant valutama ei jäänud ning kolm kuud hiljem on ta planeedi kõige armunum mees.

Tema uus väljavalitu Lauren Villmann on 21-aastane Tartu ülikooli juuratudeng, kes on üles astunud ka modellina. Kaamerasilm tabab noored armunud Saku suurhallis Kaia Kanepi ja Anett Kontaveiti tennisematšil. Milleks varjata, kui tunne on õige? Seni kõige õigem üldse.

"Varjamine oleks ebaaus teise inimese vastu," seletab Tanel Ingrid Veidenbergile antud intervjuus. "Laureniga oli meil nii, et jutud nagunii juba käisid ja spekulatsioonide vältimiseks oli lihtsam asi ise avalikuks teha. Sellist 1990-ndate lõpu ajakirjandust, kus sahinates kirjutatakse, et see käib sellega, aga mõlemad lükkavad tagasi, ju ei tahaks. Kui mõni ajakirjanik küsib, et sind on nähtud blondi kaunitariga ja kas sul on uus suhe, ning ma ajaksin seda tagasi, siis mis impulsi annaks see mu teisele poolele? Et varjan või häbenen teda? Ja miks ma peaksin seda tegema? Elu on näidanud, et minu kontsertide külastatavust ei mõjuta kuidagi see, kas olen suhtes või mitte. Inimesed käivad seal nautimas eelkõige kvaliteetset muusikat."

Seotud lood:

Muusiku sõnul tegi ta uue suhte avelikuks, sest on Laurenis kindel: "Et meil on midagi enamat kui lühiromanss. Meie omavaheline klapp ja teineteisemõistmine on niivõrd hea – ma pole varem sellist kogenud. Leidsin, et arvestades ka tema karjääri ja tulevikku juristina, on ainuõige asju õigesti teha. Et mitte tekitada minevikku mingit plekki, millest enam lahti ei saa. Et ei jääks muljet, et käisimegi lihtsalt avalikus kohas ennast eksponeerimas. Mina ei ole selline ja Lauren ammugi mitte."

Loe aasta avameelseimat intervjuud Tanel Padariga värskest LP-st!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare